Etole bolerka ślubne Dora

Ślub w chłodniejszych miesiącach roku miewa wiele bajkowego uroku. Biały puch spowijający zimowy pejzaż dodaje romantyzmu całemu wydarzeniu. W takiej scenerii panna młoda może czuć się jak prawdziwa księżniczka. Jednak tym, co zazwyczaj na długo przed wyczekiwaną datą martwi przyszłą żonę jest kwestia dobrania okrycia wierzchniego do sukni. Ślubne etole, bolerka – na co się zdecydować, by nie zmarznąć w wyjątkowym dniu? Jak dobrać narzutkę, by wyglądać szykownie i nie popsuć całej stylizacji? Choć problem z pozoru wydaje się błahy, w rzeczywistości okazuje się dość istotny. W końcu najważniejsza jest panna młoda.
Do niewątpliwych minusów ślubu zimą należy to, że do ołtarza nie pójdziesz w zwiewnej, cienkiej kreacji odsłaniającej ręce i ramiona. W takiej stylizacji byłoby ci zwyczajnie zimno. Plusem uroczystości odbywającej się w chłodniejszych miesiącach roku jest natomiast fakt, że możliwości dobierania dodatków i kombinowania z różnymi stylizacjami masz po prostu więcej niż panna wychodząca za mąż latem. Przy ujemnych temperaturach warto wybierać etole i bolerka cieplejsze, futerkowe albo pikowane.
Niemniej, nawet wtedy, kiedy sakramentalne „tak” będziesz wypowiadała w nieco cieplejszy dzień, wierzchnie okrycie ślubne może okazać się niezbędne z uwagi na specyfikę uroczystości i przekonania zaproszonych gości. Jeśli ślub odbywa się w świątyni i ma charakter religijny, to ze względu na szacunek dla miejsca kultu, panna młoda powinna zasłonić odkryte partie ciała. To niezbędne zwłaszcza, gdy jej suknia odsłania plecy, ramiona lub ma głęboki dekolt. Ceremonia ślubna to element pewnej tradycji, dlatego nie warto gorszyć otoczenia i narażać się na krytykę zszokowanych ciotek. Przecież nie zależy nam wzbudzaniu sensacji, atmosfery skandalu. Większość par chce, by ich wyjątkowy dzień zapisał się w pamięci zgromadzonych gości wyłącznie miłymi wspomnieniami. Dlatego w takim wypadku panna młoda powinna pomyśleć o cieńszym bolerku z organtyny, satyny, tiulu albo ozdobnej i szalenie ostatnio modnej – koronki. W sklepie Dora opcji jest naprawdę wiele. Oferujemy też: pelerynki bolerka komunijne.

Planując ślub nigdy nie możemy być pewni pogody.Nawet w lecie zdarzają się dni deszczowe oraz zimne noce.Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność .Posiadamy w naszej ofercie ponad sto różnych okryć ślubnych takich jak:długie płaszczyki ślubne, kurteczki ślubne do talii oraz krótkie bolerka ślubne zakrywające ramiona..Dobierając fason okrycia ślubnego musimy wziąć pod uwagę suknię ślubną tak żeby cała stylizacja była spójna.Do sukni ślubnej z gładką górą możemy dopasować okrycie ślubne koronkowe ,które nakładamy na wierzch lub pod suknię ślubną .Niezwykle popularne i eleganckie są okrycia ślubne atłasowe w formie marynarek ślubnych ,bolerek ślubnych oraz płaszczyków ślubnych.Te okrycia wybierane są w chłodniejsze dni.Zimą najczęściej sprzedaj się okrycia ślubne ze sztucznych futer ,które imitują futro lisa,norki,misia,oraz karakuły.Nie tylko są eleganckie,ciepłe ale również ekologiczne,mogą być również noszone po ślubie na co dzień.Nowością w naszej ofercie są również szale ślubne dzianinowe,kominy ślubne oraz sweterki ślubne.Ciepłe szale ślubne są dosyć długie i można się w nie owinąć.Kominy ślubne nosimy na kilka sposobów zależnie od upodobań.Hitem tego roku okazały się sweterki ślubne z dzianin gładkich lub z włosem.Sweterki dodają lekkości stylizacji i mogą być noszone również po ślubie .Mamy nadzieję że każda panna młoda wybierze z naszej bogatej oferty dopasowane do swoich marzeń okrycie ślubne.


loading
×
Zamów katalog