Tiulowe

Satynowe organtynowe

Pikowane

Koronkowe

Futerkowe

Etole bolerka ślubne Dora

Ślub w chłodniejszych miesiącach roku miewa wiele bajkowego uroku. Biały puch spowijający zimowy pejzaż dodaje romantyzmu całemu wydarzeniu. W takiej scenerii panna młoda może czuć się jak prawdziwa księżniczka. Jednak tym, co zazwyczaj na długo przed wyczekiwaną datą martwi przyszłą żonę jest kwestia dobrania okrycia wierzchniego do sukni. Ślubne etole, bolerka – na co się zdecydować, by nie zmarznąć w wyjątkowym dniu? Jak dobrać narzutkę, by wyglądać szykownie i nie popsuć całej stylizacji? Choć problem z pozoru wydaje się błahy, w rzeczywistości okazuje się dość istotny. W końcu najważniejsza jest panna młoda.
Do niewątpliwych minusów ślubu zimą należy to, że do ołtarza nie pójdziesz w zwiewnej, cienkiej kreacji odsłaniającej ręce i ramiona. W takiej stylizacji byłoby ci zwyczajnie zimno. Plusem uroczystości odbywającej się w chłodniejszych miesiącach roku jest natomiast fakt, że możliwości dobierania dodatków i kombinowania z różnymi stylizacjami masz po prostu więcej niż panna wychodząca za mąż latem. Przy ujemnych temperaturach warto wybierać etole i bolerka cieplejsze, futerkowe albo pikowane.
Niemniej, nawet wtedy, kiedy sakramentalne „tak” będziesz wypowiadała w nieco cieplejszy dzień, wierzchnie okrycie ślubne może okazać się niezbędne z uwagi na specyfikę uroczystości i przekonania zaproszonych gości. Jeśli ślub odbywa się w świątyni i ma charakter religijny, to ze względu na szacunek dla miejsca kultu, panna młoda powinna zasłonić odkryte partie ciała. To niezbędne zwłaszcza, gdy jej suknia odsłania plecy, ramiona lub ma głęboki dekolt. Ceremonia ślubna to element pewnej tradycji, dlatego nie warto gorszyć otoczenia i narażać się na krytykę zszokowanych ciotek. Przecież nie zależy nam wzbudzaniu sensacji, atmosfery skandalu. Większość par chce, by ich wyjątkowy dzień zapisał się w pamięci zgromadzonych gości wyłącznie miłymi wspomnieniami. Dlatego w takim wypadku panna młoda powinna pomyśleć o cieńszym bolerku z organtyny, satyny, tiulu albo ozdobnej i szalenie ostatnio modnej – koronki. W sklepie Dora opcji jest naprawdę wiele. Oferujemy też: pelerynki bolerka komunijne.


loading
×
Zamów katalog

 

 KATALOG ŚLUBNY KATALOG KOMUNIJNY


Nazwa firmy 
Imię i nazwisko

NIP
KRAJ
KOD POCZTOWY

MIEJSCOWOŚĆ
ADRES

TELEFON
ADRES EMAIL

CLOSE

 

 KATALOG ŚLUBNY KATALOG KOMUNIJNY


Nazwa firmy 
Imię i nazwisko

NIP
KRAJ
KOD POCZTOWY

MIEJSCOWOŚĆ
ADRES

TELEFON
ADRES EMAIL

ZAMKNIJ